Jaké služby poskytuji?

NA KLÍČ

Autorský dozor a realizace

BALÍČEK SLUŽEB

Zahrada svépomocí

INDIVIDUÁLNÍ

Konzultace, koučink

VIP SLUŽBA

Bydlení a zahrada se spiritem

Autorský dozor a realizace “na klíč”

Autorský dozor zajistí, že vize projektu bude zachována.

Při každé realizaci se vždycky narazí na mírné nuance a je potřeba je operativně řešit na místě.

Proto je důležité, aby autor projektu byl osobně přítomen při zakládání a vytyčování designu zahrady. V případě potřeby kontrola během realizace, a dále má účast při sázení rostlin, kdy se rostliny sází se záměrem.

Některé ad hoc konzultace během realizace můžeme vyřešit i po video-hovoru. 

Speciální balíček služeb – Zahrada svépomocí

Tato služba je určena těm, kteří hledají kompromis mezi zahradou “na klíč” a “svépomocí”.

Pokud chcete nejen ušetřit na realizaci, ale chcete mít i k zahradě od začátku vztah, je tato služba právě pro Vás. Dodám vám pracovní postupy, know-how a realizací vás provedu dle individuální dohody. Vy dodáte své nadšení a svaly. 

Tento balíček obsahuje:

  • zaměření a vytyčení ploch a zón zahrady dle projektu
  • odborné práce dle individuální dohody 
  • výběr a nákup rostlin 
  • rozmístění rostlin přímo na záhon
  • ukázka sázení rostlin se záměrem

Konzultace, koučink

Poskytuji individuální konzultace a konzultační balíčky dle Vašich potřeb a osobního nastavení. 

Z běžných balíčků jsou nejčastěji využívány:

  • založení zahrady svépomocí 
  • design zahrady
  • osazovací plán zahrady

Na tvorbu zahrad však nahlížím v širších „rozměrech“

A proto velmi ráda propojuji majitele s budoucím prostorem s využitím řízené meditace nebo-li vizualizace. Nejčastěji pro budoucí tvorbu a práci s klienty využívám meditace “Zahrada mého srdce” a “Propojení s elementy přírody”.

Učím majitele zahrad sázet rostliny se záměrem. 

Pro ty, kdo jsou hodně otevření, můžeme zajít ještě i do hlubších tajů tvoření svého prostoru a komunikaci s Matkou Zemí.

VIP nabídka

Moderní bydlení se spiritem + spirit zahrada

Jste singl žena a chcete si pořídit vlastní vysněné bydlení?

Jenže nevíte, kde vůbec začít a jak se ve všem zorientovat?

Jste žena, která si chce vytvořit domov, který ji energeticky podporuje jak po fyzické, tak i duševní stránce? 

Mám pro vás konzultační balík díky kterému ušetříte měsíce času zjišťováním všech potřebných informací. Díky mým znalostem ze stavebnictví, designérství a vlastní zkušenosti ze stavění domu svépomocí vám krok za krokem předám přesný návod, jak postupovat k vašemu bydlení.

Díky mým zkušenostem vám poskytnu nadhled a možnosti, ze kterých už pak pro vás bude snadné si vybrat to, co zrovna pro vás bude to nejlepší. 

Provedu vás od hledání pozemku, přes projekt, až po první kopnutí do země.

A tím to zdaleka nekončí, ale teprve začíná.

Naučím Vás, jak se s pozemkem propojit, jak komunikovat s duchem místa tak, aby Vaše stavba byla podporována ve všech ohledech bytí.

Provedu Vás potřebnými rituály, díky kterým ukotvíte energie na své zahradě i ve svém domě.

Probereme spolu možnosti a použití stavebních i interiérových materiálů, které zvyšují nejen vibraci domu, ale i záporné ionty uvnitř domu.

Probereme potřebná technická zařízení. 

Současně s tím budeme společně pracovat na projektu vaší vlastní spirit zahrady.

Podíváme se na možnosti umístění domu na pozemku tak, aby vyhovoval všem aspektům a kritériím nejen pro vás, ale aby jej zahrada smysluplně dotvářela. Díky tomu vznikne dokonalé propojení místa. Z nereálného snu tak učiníme sen reálný. 

Tato služba začíná osobním či skupinovým visokovibračním transformačně manifestačním rituálem, kdy vám svou manifestační energií pomohu celou vaši vizi ukotvit a zhmotnit. Váš sen se tak začne realizovat.

Žiji ve své reklamě. Sama jsem si takto postavila dům.

Proto vím, jak moc důležitá je podpora, kterou vám svou službou nabízím. Ušetří vám i statisíce korun! Ale hlavně vám ušetří i nervy, marné hledání a zoufalství, které na člověka občas při stavbě domu padají. 

Tato VIP nabídka je zcela jedinečná a ojedinělá v celé ČR i SR!

Ještě před nastěhováním do nového domu mi bylo jasné, že zahradu budeme muset řešit s profesionálem, protože sami nemáme čas na její realizaci. Měli jsme poměrně jasnou představu, jak by měla naše zahrada vypadat a s tou jsme se svěřili Marii. Po několika sezeních a online hovorech byla jasná představa ještě jasnější, každý kout zahrady byl detailně a s citem naplánovaný – jsme pětičlenná rodina a v zahradě bude pro každého něco. Od okrasných trav a květin, po ovocné keře, jahody, místo na odpočinek, hru i relax u ohně. Plánování nás bavilo, Marie šla při přípravě návrhu do největších detailů, hledala nejlepší možná řešení tak, aby vyhovovala všem. Samotná realizace pak probíhala profesionálně a bez problémů, během prací na zahradě jsme operativně vše řešili a byli jsme moc spokojeni. Vzhledem k tomu, že jsme ji realizovali na podzim, už teď se těšíme a netrpělivě čekáme na jaro, až se vše zazelená a rozkvete.

Lucie Šafandová